Про нас

Інтернет-магазин Scissors DutyFree був створений, щоб дати можливість покупцям, купувати товари для грумінгу (насамперед ножиці для грумінгу), за прямою ціною виробника. У нас Ви зможете купити оригінальну продукцію Geib Buttercut, Witte Rose Line, Yento, Kamisori, Barracuda та ін.

Також ми успішно продаємо оригінальні машинки для грумінгу та ножові блоки від провідних брендів, таких як Moser, Andis, Wahl, Geib, Laube та Oster. В Україні платежі приймаються на банківську картку, з-за кордону варіантів більше - переказ на банківську картку, на зовнішні реквізити українського банку або SWIFT переказ до банку США, оплата Paypal або просто натиснувши на посилання в електронному інвойсі, отримавши можливість оплатити зі своєї кредитної картки .

Наш сайт продає високоякісні інструменти для грумінгу, насамперед це ножиці. Ми постійно добавляємо нові бренди в продаж, але тільки після того, як особисто протестуємо якість та витривалість інструмента.

Наші ножиці відносяться до професійного інструмента, яким грумери заробляють на життя, саме тому, вони не є дешевим "мас-маркетом", але 100% коштують свої гроші.

Якщо Вам не підійшли ножиці, і Ви ними не користувалися - ви можете їх повернути на протязі 14 днів, поміняти на іншу модель, або отримати назад кошти. Якщо вже трохи користувалися - не мовчіть, подзвоніть мені 0937631120 та ми знайдемо варіант.

Також моделі можуть трохи відрізнятися від фотографій тому, що бренди-виробники іноді трохи змінюють функціонал і параметри ножиць. Не завжди ми це бачимо вчасно, якщо бачимо - робимо фотографії і міняємо їх на сайті. Що міняється начайстіше? Кут нахилу вигнутих ножиць, шрифт маркування коду на задній частині, форма зубчиків на філерах, трохи інша вага ножиць

1
Scissors Duty Free +38093-763-1120

www.scissors-dutyfree.com

19 Kharkovskoe shosse

Kiev, 02156, Ukraine

Email: sales@scissors-dutyfree.com
Відстежити відправлення

Наша компанія сьогодні є лідером в Україні по продажу ножиць для грумінгу.

Часто, ми експортуємо ножиці в інші країни, тому що ціна дешевша ніж в країні-отримуваче за рахунок відсутності додаткових локальних податків

до 300 доларів США

Вартість доставки міжнародною поштою

10$

Понад 300 доларів США або євро

Вартість доставки міжнародною поштою

БЕЗКОШТОВНО

Обираючи нас - Ви гарантуєте собі експертний вибір та заявлену якість інструмента